Augusti kaaluprojekt

Olen maininud, et paisun jälle nagu saiataigen. Õnneks ma selle üle ei stressa, sest olen täiesti leppinud sellega, et ju ma jändan selle kaalupingpongiga kogu elu. Ju mul siis on sellist "hobi" vaja😉. Mõni kogub marke või mudelautosid, mina langetan kaalu😁.

Õnneks tegi Maris ja maailm augusti kaalulangetamise väljakutse. Superluks. Mulle ongi just kohe nyyd väljakutset vaja!

Kenasti kaalusin ennast hommikul ära ja sain 90.3 kg. Kuna mulle meeldivad mõõdetavad eesmärgid, siis seadsin sihiks, et 31.08 oleks kaal 87kg. 3.3kg kuus ei tohiks ju mingi probleem olla.😉.

Dieeditama ma ei hakka. Kaloreid lugema ka mitte. Ma olen tähele pannud, et kui ma muudkui kaalun ja arvutan, siis ma päev otsa mõtlen ainult toidust. Sama asi on toitumiskavadega, muudkui vaatad, et mida täna SÜÜA. Loomulikult on siis kõht  koguaeg tühi, sest tähelepanu on koguaeg toidul.

Söön seda mida tahan ja millal tahan. Vähendan lihtsalt kogust ehk üks toidukord ei tohiks kaaluda rohkem kui 250g. Muid piiranguid ei ole😁. 

Trenni lähen tagasi, augustis saab mu trennipuhkus läbi ja on aeg lihas jälle punni pumbata😁. Marise Mina viitsin! grupis on augusti liikumise eesmärk 1200 minutit ja selle proovin täis treenida.

Aga mis muud kui tegudele. Lõputu optimistina mina muidugi usun, et kaal hakkab ka ainult plaani kirjapanekust langema😁.  

Pöidlad pihku ja olgu augusti lõpuks see 87 kaalul olla!


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?