Hiiumaaa vol2. Mis mulle telkimise juures ei meeldinud

Hiiumaa on imeline koht. Suurepärane loodus, super rannad ja toredad inimesed. Pean ytlema, et telgis oli tore magada. Muidugi oli meil suur õhkmadrats ja tekid, padjad kaasas. Magad nagu kodus, ainult et õhku on kõvasti rohkem ja palav ei ole. 

Väike vihje ka, et kui keegi Hirmuste telklasse esimest korda läheb, siis kui sealt nii 100m edasi jalutada on väga mõnusa liivapõhjaga meri, kus läheb kiiresti sügavaks. Telkimisplatsi juures olev rand on kivine ja väga madal.

Meie jaoks on selleks korraks aga saareeluga kõik ja vahetasime oma laupäevaõhtused piletid reedeõhtuste vastu. Tekkis lihtsalt selline tunne, et aitab küll selleks korraks. Kaks ööd telkimist on üle pika aja rohkem kui küll.

Nüüd tuleb jutt, mida ükski arukas inimene ei kirjuta aga vot mina nii arukas ei ole. Lisan kohe tõestuseks pildi ka😁.


Mis mind aga häiris sellisel võõrastega ühise platsi peal telkimises:
1. Tean, et nyyd saan sada sajatust aga ytlen selle siiski välja. Imikud. Nad koguaeg karjuvad. Muidugi ei saa seda neile pahaks ka panna, sest nii pisike laps ei saa aru miks ta on turvalisest kodust järsku kuskile telki veetud, kus on palav ja kõiksugu putukad. Loomulikult on tal paha, loomulikult ta nutab, loomulikult on vanemad lõpuks hullumise äärel ja nendega koos kõik teised ka. 
2. Näägutavad vanemad. Meie kõrval telkis kolm peret selliste eelkooliealistega ja vanemad reaalselt kogu aeg õiendasid. Kurat kas sa aru ei saa, nyyd me läheme kohe koju ära, lõpeta see või too tegevus. Igaüks kasvatab oma last nagu ise tahab aga miks peab seda tegema vinguva või näägutava häälega? Ja mis ähvardus see üldse on, et muidu lähme kohe koju - nagunii ei minda ja kas kodu on siis niikolehirmus koht 😁. Igaljuhul ma kindlasti olen rahul, kui ma ei peal Alexi ema häält enam kuulma😁. Ma ei näinud muidugi Alexit, ju ta oli nii pisike aga kõik kuulsid iga minut raportit mida pisike Alex jälle tegi või siis ei teinud.
3. Muusikahuvilised. Mingid inimesed kuulasid kogu aeg mussi. Mitte väga kõvasti aga nii, et kõik pidid seda kuulama. Öösel ka, hommikul enne seitset lükkasid jälle volüümi peale. Ma tean veel inimesi, kes lihtsalt ei oska vaikuses olla, koguaeg peab muss käima aga no oma kodus tee mis tahad, avalikus kohas peab kõigiga arvestama. 

Telkida on tore aga kuna ühele alale koguneb palju erinevaid inimesi, siis ilmselgelt selline segasummasuvila suvitamine mulle eriti ei meeldi. Muidugi on siin tühjasid rannaribasid igalpool, nii et ei pea pead-jalad koos olema, tuleb lihtsalt vastavalt oma eripäradele sobiv koht valida.

Selline ving siis saaretripi lõpetuseks🤐.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?