Hiiumaaaaaaaa

Suvi läheb meeletu kiirusega, juba august käes. Kuna ma polnud oma telkimismõttest lahti saanud, siis juhtus nii, et täiesti ootmatult tekkisid mul paar vaba päeva ning Toomas sai samamoodi ennast vabaks korraldada. Mis siis muud, kui tõstsime telgi autosse ja panime Hiiumaa poole ajama.

See on enda peremehe juures olemise kõige parem asi, et missiis, et vahel venivad päevad maru pikaks aga samas saad endale x ajal pisikese tripi lubada. Ei pea ootama, et millal ometi need järgmised 28 päeva puhkust tulevad.

Juba sadmas oli selline eriline puhkuse tunne. Nagu postkaardi sisse oleks astunud.
Toomas muidugi jätkas oma piltide peale hüppamise traditsiooni.
Kohale jõudes läksime esmalt vesihiidlasesse sööma. See oli niru otsus. Jube kaua pidi ootama ja toit ei olnud üldse seda ootamist väärt. Läätseroog oli jube soolane ja Toomase toit ka eriti isuäratav polnud. Hinda aga kysiti nagu küll.

Telkimiskohaks valisime RMK Hirmuste ranna. Ilus koht. Telki aga me enam üles panna ei oska, pusisime omajagu. Lõpuks higipull otsa ees saime selle enam vähem sirgelt püsti. Meelde tuli vanad ajad ja iganädalalõpu telklaagri püstitamine ning pidev pakkimine, mis lõppes otsusega parem suvemaja osta. 

Rand on aga siin väga ilus, vesi soe ja mõnus mere-männilõhn. Paradiiso noh. Meie muidugi ei oska niisama passida, kui elamine oli valmis, siis istusime nõutu näoga, et mida me siis nüüd tegema hakkame??? Ja mitu päeva ka veel? Logeleme. Kuidas see käib😁?

Üritasin oma lazytubi õhku täis saada, et logelen selle peal. Kui tuult ei ole, siis see on ikka pea võimatu ülesanne. Lõpuks suutsin ta nö pooltäis saada. Jooksmisest hingetuna viskusin kohe kotile ja käisin ülepea käna, jalad taevapoole ning kôik plätusse kogunenud liiv jooksis sirinal suhu. Eriline ebaõnn ex😁. Toomas vaatas kõrvalt, naeris lõuad laiali ning klôpsis pilti teha. Tore, et sain vähemalt kellegile nalja  teha😁.

Siin minu esimene avalik peaaegu paljas pilt on.
Nyyd on siis mul ka avalik bikiinipilt😀.

Õhtul istusime niisama ja vaatasime päikeseloojangut. Tekkis mõte, et hirmus tore oleks samal ajal  vahuveini juua. Meil alkot kaasas polnud, kuid ehmatav oli hoopis see arusaam, et  nii tavapärane tundub mõte, et igal pool peaks kohe pudeli avama😁.

Etteruttavalt olgu öeldud, et järgmine päev käisime värsket soolakurki ja suitsukala ostmas ja jälle tuli mõte, et hästi sobiks valge vein ka😁. Kuna ma alles reedel jõin üle pika aja paar õlut ja mitmed tekiilapitsid ning hommikul tundsin, et energiatase on ebatavaliselt madal, siis otsustasin, et kala juurde sobib värska täpselt sama hästi. Kokteili tegin ka - värska ja piparmündi siirupist. Piparmündisiirupi sain sealsamast Vesihiiglasest ja see oli küll hea.
Kala saime kalana rannakohvikust ja see on nii äge koht. Nagu väike paradiis. Mulle kohe meeldivad sellised onnimoodi kohvikud, klanitud ning kulda karda täis restoran pole minu tassike teed.

Kala otsides jõudsime väga toredasse randa, kus oli küll mingi eratelkimisala ja tundus, et seal eramaal võis kõike, sest mingid tyybid olid platsitäie telke püsti löönud ning lõke põles suure hooga. Aru pole oma teha ikka. Mets on purukuiv, sãdemest piisab, et kôik põlema panna. Lõkke kõrval oli muidugi imik ka veel vankriga. RMK õnneks kihutas sinnapoole, loodetavasti lõket kustutama. Muidu me oleks muidugi ise helistanud ja tuletegemisest märku andnud.


Surfiparadiisi kaesime ka aga see oli kole koht. Nagu selline lohakas plats, kuhu on suvaliselt  midagi ehitatud. Mulle meenutas see kolhoosi autopargi tagaaeda, kuhu igaüks on suvaliselt midagi kuskile maha pannud.
Mulle ei meeldinud. Rand oli ilus ja liivane ning rannabaar äge kuur aga muidu oli kuidagi kole koht.
Siin siis stiilne õhtusöögilaud😁. Piparmündisiirupi ja värska koks on muuseas hullult hea, kindlasti on seal 256790 kalori jagu suhkrut aga vahel võib.


Õhtul tegime väikese metsamatka ja väga mõnus oli. Palju parem kui oleks olnud suitsukala juures veini tinistades niisama istuda😁.

Homme lähme vaatame natuke rohkem saarel ringi. Täna aga on aeg telki pugeda ja unenägusid vaatama hakata.

Muuseas telgis on mega hea magada, üldse pole palav😉.

Side lõpp.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?