Idioodid autoroolis

Ma ütlen kohe ära, et ma olen maru rahulik autojuht. Mind ei sega kui mõni rullnoks näppu vehib, kuna olen tema arvates liiga aeglane, liiga saamatu või liiga naine. Mind ei häiri, kui eriti kiired vennad kohe tuututama kukuvad, kui sa nende ees kohe kollasega ei stardi. Nende probleem.

Aga mind ajavad jumala leili mingid idioodid, kes teevad sust kiire möödasõidu, siis pidurdavad ja teevad pöörde. No mille kuradi pärast sul raisk on vaja seda möödasõitu teha??? Selline asi on nii tavaliseks muutunud, et lihtsalt kole. No miks, miks, miks?

Neljapäeval sõitsin maale. Kiirus stabiilselt kuskil 93. Ma olin seal nagu seisev post. Päris mitu korda pidin pidurdama, et vältida vastasuunas möödasôitu teinud autoga kokkupõrget. Raadios rääkis samal ajal, et Tartu-Tallinn mnt on kella 19ni igal pool politseipatrull. No eks kõik said kenasti teada, et Viljandi mnt on politseist puhas. Miks üldse on vaja päev otsa kuulutada, et kus kiirust mõõdetakse? Tartu - Viljandi mnt on tavaliselt selline väga rahulik tee aga mitte seekord. Ühesõnaga mul sai poole tee peal sellest jamast siiber ja keerasin Kolga-Jaani peale ning sõitsin maale mööda väikesi kruusateid. Vähemalt jõudsin elusalt kohale.

Täna Jõgeva maanteel lendas mööda napakas punase bmw-ga. Silm seletas ainult silti laps autos, siis pidid kõik kiirelt pidurdama hakkama, et lapsega tyyp lauskokkupõrkesse ei satuks ning tal kiiresti tagasi reastamise ruumi oleks. Nagu tee vaba süstis ta kuskile edasi, kaugusesse uusi vägitegusid sooritama. Lollakas.

Eile õhtul tuli Antslast. No lolle teel kui palju. Päeval oli küll politsepatrull teepeal ja kontrollis laadarahvast, õhtul aga oli tee puhad ja nõelujad ning muud idioodid hoos. Kohutav värk noh. Igakord tänad jumalat, kui elusalt koju jõuad.

Kui keegi minu ees veel teeb möödasõitu ia siis kohe ära pöörde teeb, siis ma sõidan talle järele ja annan tappa. Ausõna.

Pildil on abivahend liiklusraevu vastu, mille Toomasele autosse kleepisin, sest minu arvates ta kirub liiga tihti liiklust. Nyyd mõtlen, et yks korralik vits või kurikas on siiski veel puudu.Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?