Imeline kaalulangus


Eile sain mitmeid kaasatundvaid kirju, et ma nii kiiresti paisuma olen hakanud. Selles mõttes on minu blogi lugejad nii armsad, et keegi ei sõima mind laisaks paksmaoks või muidu kaeblevaks õgardiks, vaid môtlevad kaasa, et miks see nii juhtuda võis. Mitmed jagasid kogemust, kus palavusega nö vesi organismi nö kinni jääb. Ma joon küll väga palju vett ja kui mõtlema hakata, siis ega ma tõesti viimasel ajal just wc-s ei käi. Äkki ongi siis minus liiga palju vett???

Vee vastu peaks saama võidelda veega. Jood hullult vett peale ning mingi aeg saab keha aru, et tegelikult ta ei olegi Sahara kõrbes ning võib oma vee kinnipidamise ära lõpetada. Õlu joomine võiks ka aidata. Vähemalt vanast ajast mäletan, et nagu õlut jõid, siis kohe kulutasin pidevalt wc ust. Samas kui see õlu ära juua, siis saan raudselt suhkru üledoosi ning kaal tõuseb veel 34768 kg.

Kummaline kaalupingpong jätkub. Ööga muutusin kudagimoodi 2kg kergemaks. Oleks ma öö otsa patja nutnud, siis oleks see arusaadav aga ma olen kuiv nagu kivi ning pisarapoegagi ei tulnud välja.

Ometigi ma sõin õhtul - seafileed ja kurgisalatit. Lisaks sõin magustoiduks pool virsikut. Pool! Vett jõin loomulikult ka. 

Ma ei saa teismoodi, kui panen augusti jooksul vahel blogisse üles pildid sellest, mida ja kui palju ma päeva jooksul söön.
Endal silm peal ja siis saate kôik kotkapilguga mu toidulaua üle vaadata ning nõu anda, et mida teistmoodi teha. Või pekske kasvõi pudrunuiaga vastu pead. Peaasi, et kohale jõuaks, et mida ma valesti teen.

Hommik:
Leib juustu ja kurgiga. Tass musta kohvi.
Kuigi ma suure suuga kuulutasin, et mina enam kaloreid ei loe, selle suure ehmatuse peale sisestasin siiski toidud geneto äppi. Igaks juhuks. Äkki see närune juustuleib on tegelikult mega kaloripomm.

Lõunaks haarasin tanklast salati. Valik oli lihtsalt halvimast parim, sest ylejäänud valikud olid ainult sai, burks, pizza ja veel saia.
200g makaroni salatit on kalorikeeles 460 ühikut.
Õhtuks sõin omaaia tomatit (megahea), soolakurki ja kotlette.
Trenni ma tegin ainult niipalju, et pisike 30 min sörk. Nii kuradi palav on, et mitte midagi ei viitsi teha. Tuju on ka täna sant. Kaloriäpp ytleb, et ma peaks vähemalt 300 kalorit veel sööma aga no kui ei mahu???

Lähen parem magama, äkki juhtub ime ja võtan jälle ööga 2kg maha, siis oleks homme kaalugrupis vähem häbinägu peas🤔.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?