Aegnal on aega

Enne kiiret sügist tegime pika nädalaõpu ja käisime trippimas. Alustasime Aegna saarelt.

Aegnale on Tallinnast väga lihtne minna, istud aga Kalasadamast laevukese peale ning tunni pärast oledki kohal. Rohelise kaardi omanikele on sõit veel puhta tasuta ka, võta ainult aeg ja mine. Mine kasvõi homme.

Endaga olemise aega tuleb leida. Ükskõik kui "kiire" sul enda arvates on või ükskõik kui "asendamatu" sa enda arvates oled😉. Vahel inimene lihtsalt peab niisama olema ja molutama.

Aegna on kaunis. Mõnusad rannad, imeline loodus ja hea õhk. Kuna enamus saarest on kaetud männimetsaga, siis võid ette kujutada kuidas lõhnab mere ja männi kombo 😊. Lihtsalt võrratu.

Hetkel on siin lademetes seeni. Istu maha ja lihtsalt korja. Puravikuparadiis. Meil muidugi seeni kuskile siin panna pole, nii et korilesime ainult ühe sousti jagu.

Mina ise sain järsku aru, et ma olen väsinud. Eks kolm nädalat on puhkepäevata ringi lastud. Kool ja praktika. Täitsa nii väsinud olin, et eile peale hommikusööki käisime pikal laisal jalutuskäigul ning siis tegime lõunauinaku ja peale lõunaund tukkusime pisut valmistudes ööuneks. Vahel lihtsalt on sellist päeva vaja.  Vaikuses tukkuda ja uneleda. Kahjuks ei saa me pikalt siia kotile pikutama jääda, sest laupäeva pealelõunal oli mul vaja Tallinnas tai massaaźi eksamile minna ja sealt edasi kutsub Pärnu. Spa ja kahe silla jooks. Ma oleksin tegelikult veel unelema jäänud. See saar kuidagi klapib minuga ja ma tunnen ennast siin koduselt. Tulen tagasi. Kindlasti tulen.

Kahest päevast piisas, et ma olen täielikult väljapuhanud ja tunnen kuidas värske energia minus voogab.

Tai eksami sain tehtud ja võin nüüd täitsa  iseseisvalt tai massaaźi teha. Vägev värk. Olen südamest tänulik neile, kes praktika raames "taitamas" käisid. Aitähh 🤗.

Edasi teen praktika raames spordimassaaźi, järgmisest kolmapäevast on Tallinnas õhtud spordimassaaźi registreerimiseks avatud😉.

Mõnusat nädalavahetust.


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?