Ei joo, ei koo, ei too

....sest ma ei taha. Septembris ei joo. Ma ei mäleta enam, kui kaua ma juba septembris ei joo. Aastaid igaljuhul. Kunagi oli see hirmus raske, ootasid 1 oktoobrit ja õllet nigu hingeõnnistust 😁. Praegu tundub see väga veider. Kohe väga. Missiis, et ma tõenäoliselt nagunii septembris ei jooks, ikkagi liitun septebriseijoo väljakutsega. Mitte, et ma pean, vaid ma tahan. See pisike võimalus, et keegi loeb ja mõtleb, et ma siis ka ei joo septembris, on juba suur tegu 😉.

Ega enamus inimesi, kes igapäev joovad, ennast joodikuks ei peagi, kuid kamoon, kui sa iga jumala päev endale 2 õlli või paar pokaali veini sisse kallad, siis tegelikult oled ikka jota küll. Muidugi ei ole sa parm kuskil poetaga ja muidugi ei sega see sinu normaalset kulgemist, kuid mingil ajal tõenäoliselt hakkab segama. Ma tean, et kohe tuuakse argumendiks, et lõunamaa inimesed joovad hommikust õhtuni veini ja nad on terved, rõõmsad ning roosad. Võib-olla ongi nii, võib-olla jumal andis neile erilise veinisoolika aga mina olen kindel, et iga päev alksi juua lihtsalt ei ole hea. Punkt.

Selle toomisega on nii, et nägin meemi, et septembris Lätist alkot ei too. Olen täitsa kaks korda ise läti viinapoes käinud ja luban, et nyyd ei lähe 😁. Ma ei tea miks mulle see meem nalja teeb aga teeb. Samamoodi see, et septembris ei koo 😁.
Mitte et ma muidu hullult kooks. Muidugi mitte aga septembris ma ka ei koo 😁. Üleüldse olen ma oma elu jooksul kudunud ühe voodikatte. See oli ühel talvel, kui mul hull masekas oli. Siis muudkui kudusin ja kudusin. Teine kate on pooleli ja ootab uut kudumisaega.

Teie kuduge või ärge kuduge aga hommikuse konjakijoomise võiksite küll minuga koos kuuks ajaks maha jätta.

PS. Mul muidu on selle joomise äpi poolt juba 250 kaine tunni karikas saadud😀.Kommentaarid

  1. Ma ka Sinuga ei joo ei koo paadis, aga mina ootan juba huviga oktoobrit.:) Samas pole kuu aega ilma alkota miski probleem. Probleem on, et kuidas söömine maha jätta.

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?