Kuidas töötab suitsetaja aju

Suitsetaja aju on täiesti vigane. See on programmeeritud tööle nii: mul ei ole suitsu isu aga poes sean sammud suitsuleti juurde ja mõtlen, et vast ikka ostan paki ja teen ühe. Ma tean, et sellest ühest tuleb sada ja siis tuhat aga ma ikka usun siiralt, et ainult ühe teen😁. Olengi need mõned ühed teinud aga õnneks ei maitsenud. No rikkus kohe kohvi maitse ära. Pealegi on jube rõve kui suitsetaja suitsult tuleb. Lõhnab nagu koni!

Muid maitseid  on ka rikkuma hakanud see mittesuitsetamine. Mulle ei meeldi liha lõhn. Ajuvaba. Ma olen lihasööja aga nüûd tundub, et näiteks kanafilee lõhnab nagu solgiauk. Ainuke talutab liha on...ülla, ülla...maasuitsusink.

Ma ei tea mis saab edasi aga hetkel pean natukeseks lihast loobuma. Nii vastik tundub. Samas peet ja kitsejuust  on oi kui head. Jäätist olen ka söòma hakanud. Ma pole jätsisõber eriti olnud. Kõik on segamini.

Õnneks ma enam õhtul tekiserva närinud ei ole ja pea ka ei valuta. Hingata on mõnus ja liikuda on veel mõnusam. Poes saab iseteeninduskassas maksta, ei pea ainsas suitsuletis sabas passima. Päevas on kuskil tund aega rohkem, mis enne läks nurga taga tossamisele. Sãästetud raha eest ostsin uued coolid teksad. Näonahk tundub ilusam. Nii palju head.

Aga...minu aju mõtleb ikka, et teeks ûhe, ainult ühe! Debiilik🙃.

PS! Kaal pole tõusnud.

PPS! Mul vist oli aastaid ving peas, sest sain alles nyyd aru, miks Manjana blogi nimi on lastejutud😁.

Kommentaarid

 1. Vastused
  1. Sest sa selgitad kôik kenasti lahti. Lihtsalt. Ei ole sellepärast lastejutud?

   Kustuta
  2. mulle su mõte meeldib, aitäh! tegelt on kokkusattumus. ma kunagi mõtlesin, et hakkan lastele mõeldud lugusid sinna kirjutama, noh muinasjutte vms. aga nende kirjutamine ei õnnestunud ja siis ma tegin samale aadressile blogi.

   Kustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?