Pärnus kahe silla jooks

Juba eelmisel aastal tahtsin kahe silla jooksule minna aga tööd oli liiga palju, õppeaasta algus, ei olnud võimalik mööda sildu lulli lasta. Sellel aastal on teised ajad. Tulime juba laupäeval kohale, et vedeleme enne kuskil saunas. Bookingust saime mudaodavalt tervis spasse toa - 50 raha, seal sees saunad ning veekeskus ja loomulikult hommikusöök. Hea pakkumine.

Mulle tãitsa meeldis - puhas, vaikne, saunad normid ning söök hea. Eriti aga pean kiitma tervs spa klienditeenindajaid. Siin on üldse kõige parem suhtumine klienti ever. Kõik olid lahked ja sõbralikud. Eile sisseregamisel võttis meid vastu nii sõbralik proua, et ma muutusin kohe kohmetuks😉. Harjumatu, täiesti harjumatu. Ma ei märganud ta nime vaadata aga kui keegi tunneb tervis spast blondi prouat, kes oli laupäeva õhtul tööl, siis edastage minu kiitus ja sügav kummardus. Ma oleks kohe tagasisidestanud, et ta teeb oma tööd suurepäraselt ja me tundsime ennast nagu Ritzis, aga olin tummaks löödud 😉.

Jooksma me tegelikult ei viitsinud minna. Lihtsalt ei olnud jooksutuju, kuid nagu alati tuleb tuju kohe kui ennast kohale vead. Alati.  On vaja lihtsalt kohale minna. Trenniga on sama asi 😉.


Mulle meeldis selle jooksu juures kõik. Korraldus oli sujuv ja hästi läbi mõeldud. Rada oli mõnus, viidad selged, joogipunkte piisavalt. Mitte millegi üle viriseda ei ole, kõik oli superhästi. 

Minul endal oli enesetunne hea, hingeldama ei ajanud. Pulss küll tõusis kohati üle 180ne, kuid siis tegin mõned kõnnisammud ja kõik oli jälle korras. Jooksin sellise 8km tunnis kiirusega, mis on minu jaoks paras tempo. Lõpuaeg tuli 1.20 ja olen sellega rahul. Vahepeal tekkis mõte, et äkki lisaks sammu ja jõuaks 1.15 ju ka aga ütlen ausalt, et mul polnud mingit tahtmist kiirustada ja nii laiskuse ning nõrga iseloomu tõttu sörkisin ikka oma teotempoga edasi.
Toomas tegi isikliku rekordi ehk lõpetas 55minutiga. Ma olen veendunud, et minu poolt tehtud lihashooldus andis talle hoogu juurde😁. Kes ikka koerasaba kergitab eks. 

Ja veel...kahe silla jookus medalid on niiiii ilusad😁.
Järgmine laupäev olen Tallinna maratoni sügisjooksu stardis, et siis seal näeme!

PS! Kui enne Tallinna maratoni spordimassaaźi tahad, siis 5,6 ja 7nda septembri õhtul teen massaaźi Tallinnas kooli salongis. Maksab 10 raha ja aja kokkuleppimiseks kirjuta mulle fb postkasti.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?