40 kainet päeva, loo lõpp

Septembris ei joonud. Kiituskiri käes, nüüd on aeg pauguga mullivesi avada😁.
Kuna ma igaks juhuks alustasin varem, siis mul sai 40 kainet päeva täis.  

Hakkasin mõtlema, et kui kaua ma olen üldse olnud nii, et piiska ka ei võta, isegi viinasokki ei tee? Septembrid jah aga ühe korra vist venis välja kaks kuud. Ma ei mäletagi millal, mõned aastad tagasi ikka. Muidu on ikka nii, et korra kuus satud raudselt kuskile pidusse, kus on nalja ja napsi ning ega ma siis pitsi sülitanud küll ei ole 😀.

Nüüd aga peale mullivee midagi avada ei taha. Alkoholi ei taha, liha ei taha, tahan hoopis sokolaadi ja õuna. Vot sokolaad oli varem minu jaoks asi, mis oleks võinud olemata olla. Ei tahtnud. Õuna sõin ka vahel harva aga seda väga pikkade hammastega. Toomas juba uuris, et kuhu päris Ele pandud on🤔? Ma ei tea. Ju seal trollis, kus ma teadvuse kaotasin ja ennast hoopis pärast tänavalt kõndimast avastasin, juhtus midagi. Hinged ei saanud sassi minna, sest ma ju olen mina aga samas nagu ei ole ka. Keeruline lugu igastahes, kuid ma ei plaani sellega oma pead vaevata. Loodan, et see uus on vähem looder ja õpib lihased lõpuks ära ning teeb lümfimassaaźi referaadi valmis. Tähtaega on juba kohe paari päeva pärast. Pesu võiks talle ka meeldida triikida, siis oleks juba päris hea!


Kuid imetlege mu kiitusekirja ja tehke mulle pai🤗.Kommentaarid

 1. tubli! Mõtlesin, et äkki peaks viinakuus sama proovima. ma tavaliselt käin väljas kord nädalas ja võin seal ju ainult vett ka juua. Ma kindlalt lubadust ei jaga :P

  Muarust on šokolaadi ja üldse magusa vajadus seotud perioodiga, kus on rohkem peaga tööd teha vaja, millegi üle rohkem mõelda ja nii. Või vähemalt mul tekib siis šoksi isu. Õunaisu on mul seotud sellega, kui on häid õunu saada :D Ma olen paar nädalat peamiselt sõbranna käest saadud õuntest toitunud. Kuna need on päris magusad, siis mõjuvad kaalule tõstvalt. Seda on mul varem ka juhtunud, et ma olen õuntega endale kiire kaalutõusu orgunninud. Aga mul käib ka näiteks tomatiisu. Sel sügisel pole olnud, sest ma kuskilt kodutomateid ei saa ja käsi ei tõuse sügisel poest maitsetuid kalleid tomateid ostma.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tomatiisu ma tunnen. Vahel lähen maal kasvuhoonesse, istun maha ja lihtsalt söön tomateid niipalju kui mahub😁.

   Kustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?