Alatu reklaam

Teen nüüd täitsa alatult reklaami aga ma lihtsalt pean seda jagama. Kõiksugus supertoidud on tavaliselt maru kallid. Läksin siis mina Eedeni Coopi poodi ja sinna oli tekkinud riiul erinevate loodustoodetega. Mis aga peamine - kõik oli odav.

Guaraana pulber maksis mõni sent alla viie euro. Olen guaraanat varem võtnud siis, kui olen väga väsinud olnud, talvel energia tõstmiseks näiteks. Julgen omast kogemusest öelda, et see annab sellise poweri, et pärast pane ennast ketti :). Eksamite aeg olen ka guaraanat võtnud ja on olnud abiks. Praegu on mul seda vaja, sest mu aju lihtsalt ei tööta või siis töötab aga ei tee minuga koostööd, kuid mul on väga vaja õppida, õppida ja veelkord õppida.

Minu jaoks uus toode on maarjaohaka pulber. Maksis ta alla kahe euro. Kuna oli kirjas, et ta on abiks organismi puhastamisel, siis mul on seda just vaja.   Lisaks muidugi vananemisvastane toime ja mina ei taha ometi ju vana välja näha.

Igaljuhul saad maarjaohaka kohta lugeda siit: http://www.biotheka.ee/et/a/milk-thistle-silymarin-60-kapslit.

Mul on nüüd peedimahl ja guaraana hommikusöögiks sees ja lähen hakkan suuri tegusid tegema st et õpin mõne lihase ära ning siis lähen lasen endale uued ripsmed panna.Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?