Nädalavahetuse spordiüritused

Sellel nädalavahetusel oli kohe kaks jooksuüritust. Laupäeval Tartu sügisjooks ja pühapäeval Paide-Türi rahvajooks.

Olin Tartus 10km jooksul kirjas aga kuu tagasi tegin hüppeliigesele haiget ning see annab siiani tunda. Jõhvi jooksul oli valu rohkem kui jooksurõõmu. Olen nyyd puhkust jalale andnud ning vaikselt jooksulindil testimas käinud aga ikka hakkab valutama. Kõndida on hea aga joosta ei saa. Trennis samamoodi mõnda harjutust lihtsalt ei saa teha.

Võitlesin endaga tükk aega, et mismoodi ma siis nüüd minemata jätan või siis keppidega lähen? Õnneks sai ikka mõistus egost võitu ja läksin keppidega. Hea valik. Jalg tunda ei andnud, kôik kümme kilti oli puhas rõôm ja nauding. Vahepeal korra kirpeldas, et viskaks kepid õlale ja sörgiks natuke aga sain ikka aru, et mul on seda jalga nii 60 aastat veel vaja😀. Aega läks poolteist tundi, mis on selline tubli keskmine tulemus.

Mis mind veel positiivselt üllatas oli see, et peale võistlust pakuti lisaks lihaga supile ka lihavaba suppi. Imehead tomati-läätsesuppi.
Ma ei ole kunagi kuskil varem tähele pannud, et lihavaba toitu oleks. Väga tore. Alkoholivaba õltsi saime ka😁. 

Pühapäeva hommikul oli mul nii paks uni, et Türile minna tundus ajuvabadus kuubis. Miks? Miks on vaja? Miks pagan ei või ma niisama kodus telekas ees vedeleda? Aga tegelikult ju keegi mind ei sunni kuskile minema ja ju ma ikka ise tahan minna 😁. Sinna ma tegelikult läksin 100 naiskodukaitsjat rajal üleskutse peale ja üks tubli naiskodukaitsja ei taha ometi pühapäeva niisama maha magada😀.

Jalg oli nii hea, et otsustasin kepid koju jätta ja mõtlesin, et proovin joosta, et kui ei saa, siis kõnnin. Kuid jalg oli hea, tuju oli hea ning kõik klappis kuidagi väga hästi. Muidugi sadas vihma ja külm oli aga isegi selline koerailm sobis täna hästi. Mul oli tõsiselt kahju, et me pikka jooksu ei võtnud. Kuid nii see seekord oli ja jäi veel jaksu üle, et õhtul rühmatrenni venitama ennast minna. Just tulin ja kuradi tore on olla😁.


Homsest proovin mahlapaastule jääda, eks õhtul tulen blogisse nutma, et kui tühi mu kõht on. Homseni siis ja ärge palun toidupilte jagage😁.

Ma vist üldse tundun kõrvalvaatajale pidevalt näljane, sest sain ühelt soome mehelt kirja, et tule külla, mul on süüa😀😀😀.
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?