Oktoobris ei sööks😉

Ma tean, et olen osadel juba oma taimetoidu jutuga juhtme kokku ajanud aga keeran veel vinti peale😀. Kuid ausõna - ma ei ole lolliks läinud, lihtsalt tahan hetkel nii. Kui tuleb lihaisu söön liha ja kui tuleb viina isu, joon viina😁. Hetkel ei taha.

Tulemas on sügispaast. Seekord plaanin teha mahlapaastu, kuigi mahl iseenesest on toit.
Esmalt on plaanis nii, et alustan esmaspäevast või kui tunde lugeda, siis pûhapäeva õhtust. Kuna ma seekord olen enne toitunud kaks nädalat eriti tervislikult, siis loodan pääseda peavalust ja muudest ebamugavustest, mis tavaliselt on paastuga kaasnenud. Lugesin oma eelnevate paastude märkmeid ja alati on olnud peavalu.

Plaan näeb ette:
Neli mahlapäeva: porgandimahl, peedimahl, tomatimahla ja hapukapsamahl. Kõik väga kasulikud mahlad ning vitamiinidest punnis.
Reedel: püreesupp aedviljadest
Laupäev: veel suppi ning porgandisalat kanepiõli ning sidruniga.
Pühapäev: kohupiim ja kodujuust. The end.

Kuna pühapäev on ka minu selle aasta viimane linnajooks, siis tuleb natuke toekamalt süüa ja kohupiim on selleks ideaalne😉. Kohukesed muidugi ka🤩🤩🤩.

Ma ei tea kas ma sellele katsumusele vastu pean. Kolm päeva on olnud minu suurim saavutus ja see oli raske. Pärast oli muidugi väga hea olla. Energiat oli topelt palju ning meel oli rõõmus. Igaljuhul ma proovin.

Oktoober on siis minul paastukuu😉.
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?