Kolmas smuuti päev

Täna olen õunamahla peal. Kõht enam tühi pole. Pea küll valutab. Kui uskuda organismipuhastuse alast kirjandust, siis toimub puhastumine.

Nyyd räägin natuke sellist juttu, mis ei ole nõrganärvilistele!

Eile oli mul teine päev tahke toiduta eks. Olen ka joonud õhtuti mõrusoola, et kõik organism puhtaks saada. Eile siis oli mul plaanis õhtul teha klistiiri, kus on veele lisatud sidrunimahla. Kaalusin ennast enne ära ja asusin protseduuri läbi viima. Kõik läks hästi aga mu kõht hakkas hullult valutama ja kohutavalt halb oli olla. Nagu arvata istusin osa õhtust tualetis eks. Igaljuhul kui see kõik minust väljunud oli, olin kilo kergem. Terve kilo. Täitsa jahvatav. Muidugi ei söön selle kilo tagasi aga point on selles, et kui ma oleks pidanud olema juba puhas kui prillikivi, ei olnud ma seda teps mitte.

Kolmas päev näeb ette siis päeval ainult õunamahl ja õhtul selline asi, et söön supilusika oliiviõli ja samapalju sidrunimahla ning niimoodi iga veerand tunni tagant niikaua kui olen 200g õli ja 200g mahla ära söönud. Teate kui rõve on puhas õli? 😥 😝😫 Väga vastik. Õnneks sidrunimahl kohe võtab selle maitse ära. Kui kõik on otsas siis soojakott kõhu peale, maksa piirkonda. Siis ootad. Ja siin ma ootan. Juba mitu tundi. Mitte midagi ei ole juhtunud ja mul hakkab uni peale tulema, nii et ma lähen vist magama ja homme hommikul juba saan mõnusalt putru süüa😉.

Järgmisel hommikul kui organism tööle hakkas siis noh selliseid rohekas pruune tykke väljatasin aga ma hakanud neid lähemalt uurima.

Sellge on sügispuhastus ametlikult läbi ja järgmine on ees kevadel.
Ehk teen ka pööripäeva paastu aga mul pole see veel läbi mõeldud.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?