Mul on vaja vastuseid

Mõtisklen siin juba mitu päeva, et mida ma teha oskan? Suve lõpus oli üsna sama teema päevakorra ja siis jõudsin järeldusele, et ega ma suurt ei oskagi.

Olen nagu see tühi purk. Nüüd tuleb sinna õiged jutud sisse panna🙄. Kes paneb? Eks ikka ise tuleb sellega hakkama saada.

Ma olen nüüd selles punktis, et ma päris täpselt tean mida ma teha ei taha. Ma ei taha pidevalt selgitada, süüdi olla, kaasa tunda ja muretseda.

Aga mida ma siis tahan? Mida ma tahan? Mida, mida, mida.... see on lihtsalt nii keeruline😶. Miks ei tule kuskilt keegi ja ei anna valmis lahendusi...põmm palun, siin on kirjas milline teie uus elu on. Tehtagu nii🙃. Oleks ju lihtne. Aga kahjuks või õnneks meil sellist võimalust pole.

Või vahel on...täna olid kursusel kaks inimest, boss ja alluv ning boss ûtles, et tal on vaja, et alluv massaaźi õpiks. Lihtne eks😉.

Kuid ma arvan, et ma tahan inimeste elu paremaks muuta. Üks asi mis seda toetab on kindlasti mu massaaźiõpingud. Järgmisel nädalavahetusel olen mentorikoolitusel. Tahan õppida tehnikaid, kuidas veel rohkem osata inimesi toetada. Kuidas päriselt inimese jaoks kohal olla. 

Kuidagi pean ma nüüd selle kõik kokku panema ja jõudma sinna, et mida ma siis tegema hakkan. Mida ma teen, et seda maailma teenida. Ja kuidas ma seda teen. 

Homme saan kokku ühe toreda inimesega, kes enda jaoks aasta tagasi selle dilemma lahendas. Äkki lahendab temaga rääkimine minu oma ka. 

Homme. Ma vajan vastuseid. 

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?