Olen vihane


Olen täna kohe äärmiselt vihane. Vihastasin ja solvusin nii hingepõhjani, et sellest lahtisaamiseks kohe nutsin paar tundi. Krt tavaliselt ma nutan peatäie maikuus. Iga aasta ühe korra ja alati mais :).  Sel aastal siis juba oktoobris.

Ma ei saa üksikasjalikult kirjutada, et miks sest siis asjaosalised tõenäoliselt annaks mind kohtusse, et ma olen nende väärikust (LOL!) solvanud.
Jah ma tean, et see on minu enda otsus kui kavatsen vihastada, minu valik ja kõik muud jutud. Aga... no ütle nüüd, et kui sa saad mingi  tööülesande, mis mitte kuidagi sinusse ei puutu. Saad aru, et keegi teine seda ka ei taha teha, siis mõtled selle enda jaoks toredaks, lood süsteemi, et kuidas korraldada nii, et kõigil oleks hea ja lihtne ning siis põmmmmm...tuleb välja, et sa oled koguaeg kõike valesti teinud. Tegelikult peab ju teistmoodi tegema. Aga seda mismoodi, pole mõistlik jumala eest ju kellegile öelda. Pärast on hea tänitada. Loll. Saamatu. Meie oleme teismoodi kokku leppinud! Kellega? Ei tea..aga oleme! Oleme, oleme, oleme ja ma ei pea selgitama kellega.

Ma olen maailmas igasugu inimesi näinud aga no sellist veel mitte, kes põristab igal võimalusel endale kahe käega vastu rinda ja tuletab meelde: I am boss! 
Aga minuga on nii, et mul on täitsa ükskõik sellest, et kes on boss ja kes on mõisavalitseja. Ma saan aru, et selline asi teeb jubedalt tusaseks, kui kui oled koguaeg nagu VÄGA TÄHTIS inimene aga millegipärast teised ei saa sellest kohe üldse aru. Tavaliselt püüan kaastundlik olla. Aga täna ei ole. Täna olen mina tige ja karikas sai just nüüd väga täis. Nüüd trabin jalgu ja ei kavatsegi maha rahuneda.

Et te mind nüüd päris närvihaigeks ei peaks, siis ma olen tegelikult selline rahulik inimene, kes väga harva läheb endast välja. Viimati oli nii, et olin tige nagu kurat (kusjuures sama inimese peale) aga siis järgmisena juhtus mulle ette üks taksojuht, kes tuli õeindama, et ma pargin valesti ning plaaa plaaaa naised roolis ja siis ma sõimasin selle taksojuhi läbi. Noh eks ta oli valel ajal vales kohas ja tuli vale inimesega õiendama.

Mis kuradi asi see selline on, et kui sa oled nagu  tubli töötaja, teeb nurisemata rohkem tööd kui sunult nõutakse, teed kohe rõõmuga. Ei vaata kunagi kella, oled igal pool hakkamist täis, ei aja kunagi ametijuhendis näpuga järge, siis ei tule sulle keegi ütlema, et näed noh tubli inimene oled. Aitähhh. 
Aga kui midagi on sellist mis ei meeldi, siis on kohe draama taevani.

Eriti kuradi vihaseks ajavad mind need toredad inimesed kellega nagu alati peaks olema saanud koostööd teha aga siis järsku selle asemel, et öelda - nii sobi, lepime teismoodi kokku...teeme nii, et kõigil hea oleks. Ei. Tuleb minna mingeid kahtlasi nurgataguseid teedpidi, tuleb kaevata ja halvustada ... vot küll siis hakkavad alles asjad liikuma.

Jah hakkavad - kõik asjad mis laua küljes kinni ei ole!
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?