Pudrujutt

Ma olen oodanud ja oodanud, et keegi ometi hakkaks kuskil hommikuti putru pakkuma. Ma tahan ise hommikuti kauem magada, mitte pudrupotiga askeldada. Eriti chill oleks muidugi, kui see keegi  selle mulle koju ka tooks :). Ma loodan, et ühel päeval on mõni ettevõte kellega saad teha lepingu hommikupudru peale ja ta toob selle sulle ärkamise ajaks ukse taha. Umbes nii nagu inglise filmides piimapudeleid pannakse ukse taha.

Eile aga lugesin FBs sellist postitust:
Itaalia restoran Osteria Rustico kutsub kõiki näljaseid inimesi hommikust sööma! Tartus Võru tn. 132a asuv hubane restoran pakub E-R 8:00-12:00 hommikuti tervislikku ahjuputru ja ahjuomletti. Toit on sõltuvust tekitav ja midagi nii maitsvat hommikuti pole ammu saanud!
Hommikusöögid on üles ehitatud tervisliku ja imemaitsva kooslusega kõigile, kes püüavad elus tervislikult hommikut alustada!
Ahjupuder - 2 eurot: neljaviljahelbed, kodujuust, õun, kaneel + mesi/moos ja mustikad/vaarikad
Ahjuomlett - 3 eurot: muna, peekon, spinat, tomat, juust
Tasuta: värske laimi/sidrunivesi! /Erwin/

Täna hommikul olin kohal, et endale üks puder haarata.Restoran ise oli väga hubane, selline kus ma hea meelega hommikust sööks. Tegin mõned klõpsud ka.

Mina võtsin oma pudru kaasa ja 2 eurtsi eest sain tõsiselt hea hommikusöögi. Mis andis ehk soovida oli see, et ma oleksin kiiremini tahtnud oma toitu kätte saada. Seal võiks mingi ettehelistamise võimalus olla, et tulen 8.15 ja andke puder siia, siis oleks eriti hea. Muidugi äkki neil ongi. Pole kontrollinud. 

Kohvikus on ka olemas tore lastenurk. Ma ei ole suurem asi lastelemb ja kunagi vältisin täitsa neid kohvikuid, kus on lastenurgad aga see oli seotud sellega, et ma läksin puhvetisse õlut jooma ja mul mingi sisemine korrapidaja hakkab streikima, kui tite nähes õlut juua. Minu peas lihtsalt ei sobi need kaks asja kokku. Minu kiiks lihtsalt. Aga sinna see lastenurk sobib ja oli selline majake, kus ma ka ise hea meelega mängiks, kui seda liiga imelikuks ei peetaks :).

Väga super, et keegi putru pakub ja veel head putru ning mõni hommik lähen proovin nende ahjuomleti ka ära.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?