Tule minuga koos kaalu langetama


Ma lihtsalt pean oma 40.ndaks sünnipäevaks 80kg kaaluma! Ükskõik kuidas. Esimesed 10kilo läks kergelt ja edasi on üks niru ja viletsus. Kaks kilo alla, kilo juurde, 200grammi alla, 400g juurde ja niimoodi nädalast nädalasse! Olemata mida söön ja palju trenni vihun.

Hõikasin FBs maha, et teeme ühise kaalulangetuse ja juba oma kümmekond inimest on nõus minuga koos tegutsema. Vägev eks🤗.

Seega alustame. Esiteks muidugi ole FBs minu sõber. Ehk siis Elekas sõber.
Teiseks otsi üles grupp: Eleka grupp: jõuluks siledaks ja saledaks🤗.

Ees ootab meid  vaevarikas, kogemuste- ja inspiratsioonirohke mõnus kaalulangus, millest rikkalike teadmiste, uute sõprade ja kergemana väljuvad vaid kõige tahtejõulisemad 😃😍´.

Alustame järgmisel esmaspäeval ehk  23.10.2017 kus kõik liikmed teevad nädala jooksul iga päev ülevaate sellest mida nad söövad ja kui palju liiguvad. Vaatame kui palju kaloreid me tegelikult sööme. 

Algakaalu paneme kirja 27.10.2017, sest kaaluma hakkame reede hommikuti. Esmaspäeva on ikka nii, et nädalavahetusel juhtus midagi (väike siider või kukkel) ja siis ei taha üldse ennast kaaluda.

Tõsine võistlus algab 30.10.2017 ja finis on 15.12.2017. Selle ajaga peab iga meie liige olema 5 kg kergem. No kui ei ole siis kedagi maha ei lasta, kuid me loodame, et meie grupp on nii toetav ja motiveeriv, et me lihtsalt kõik saleneme imeväel. Võistlus siis selle nimel, et me lihtsalt näeme jõuludel kõige ilusamad välja ja oleme kõige siledamad ning saledamad üldse.

Grupi mõte on olla toetav ja sõbralik meeskond, kes jagavad oma kogemusi ja innustavad kaaslasi.
Me ei kritiseeri ja targuta niisama tühja,ebaviisakad viskan lihtsalt grupist välja :).

Kommentaarid

  1. Tead, tahaks ka kohe liituda, kui vaid terve oleks, et sporti teha ja tervislikust toidust rõõmu tunda! :)

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?