Elumuutvad purgid


Mäletate, et meie Toomasega tegime endale aasta alguses nädala lubaduse purgi, kus siis minul oli 26 ja temal 26 tegu. Aasta igaks nädalaks siis üks ühine tegevus. 

Purk on viinud meid kohvikuss, kinno, jalutama, kui ka rohkem üksteisega tegelema. Nüüd on juba november ja siiani on väga põnev pühapäeval uue nädala ülesannet purgist võtta. Kui Toomas oli alguses üsna skeptiline selle purgi suhtes (mehed!), siis nüüd on juba nii, et ta tuletab meelde, et heia pühapäev on ja purgi aeg :). Mulle see meie purgivärk meeldib, kui muidu on nii, et nädalad muudkui lähevad ja ei ole üksteise jaoks aega, siis nüüd me peame selle aja võtma ja midagi koos tegema. Vahel läheb veel aega üllatuse ettevalmistamiseks ka ja igati põnev on olnud.

Minu tütar aga korjas selle meie idee üles ja nüüd on kõigil võimalik tema käest neid purke saada. Mine aga FB lehele elumuutvad purgid ja telli omale. Ideaalne jõulukink sulle ja kaaslasele. Meie igaljuhul võtame järgmisel aastal uue purgi ja nüüd juba siis sellise, kus me ise ka ei ta mis meid ees ootab.

Kui aga tahad kiiret romantikatrippi, siis võta jõulupurk, kus on 24 romantilist tegevust/üllatust. Miks ka mitte eks. Niimoodi on palju mõnusam jõule oodata.

Mina ise tahan tal aidata tuua välja veel spordipurgid, noh neile, kes kohe kuidagi ei viitsi õue liikuma minna aga siis võtad purgist oma tegevuse ja lähed teed oma kõnni, sörgi vms ära. Lihtne eks :)

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?