Maaeivõi....oiamigaad...niisamasoig

Täna on vist tige päev. Ükskõik kust ma mida loen on üks viha, tigedus, solvamine ja ärapanemine. Krt see nakkab. Hommik oli jumala tyyne ja mõnna aga siis tegin selle vea, et lugesin kommentaare. Ainult üks kiun ja hala.
Siis sain veel yhe häving ja maavärin kõne... ja oligi kôik.

Noh ja siis järsku olin ma ise ka vihane. Täitsa selline tunne tuli peale, et vot nyyd ma raisk alles ytlen. Hakkasin juba paari kohta vastama aga siis sain stopi peale. Lolliks läksid või? Ele, tegelt ka wä🙄.

Panin oma viha nurka ja hakkasin teda vaatama. Suht mannetu, jõuetu ja hale nägi ta välja. Kossitas seal ja üritas oma kyyni kuskile taha ajada. Tulutult.  Vaatasin teda põlastavalt ja viskasin ta kaminasse, kus sa haleda sisna abil ära põles.

Vot said nüüd, parastasin mina.

Kuid kust ta siis tuleb? Ma ju muudkui teen miljonit trikki, et ma ei oleks tige ja vihane aga näedsa ikka tuleb tagasi. Kust? Miks?

Jeesusmaria ja taivaisa, kaitseinglid ja ûkssarvikud...no kaua võib? Ma ei taha enam ja ma keeldun yleyldse kuri olemast! 

Ma ei loe enam never kommentaare. Ma ei võta enam vastu ûhtegi kõnet, mis algavad sellest kui halvasti kõik on. Panen kohe kinni. Ausalt! Nii et haliseja arvesta sellega! Ma kustutan ära kõik sama sisuga teated ja kirjad. Aitab.

Esmaspäevast lähen trenni. Artic on ainuke koht kus kõik on koguaeg positiivsed...raamatukogu ka🙄. Ja siis tegelikult on veel umbes sada sellist kohta, kus ma ei käi, sest mul on vaja lihtsalt niisama vihane kodus olla 🤗.

Tulin üleüldse maale. Siin on alati hea. Et eriti hea oleks käisin ikka Võhma küünlapoes ka. Imeline koht.

Aitähh ära kuulamast.

Noh ma lähen nûûd ja hakkan heaks😇.Kommentaarid

  1. Aitäh! Ma siin just kahtlesin, kas tasub liituda seltskonnaga, kes Võhma küünlapoodi minekut planeerib.

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?