Minu jõulukink sulle


Hommik maailm. Ma tahan sind kutsuda minuga koos õppima olema parem inimene. Miks?
Minu 40-aastane teekond on olnud täis väga palju erinevaid, erilisi ja õpetavaid kogemusi. Ma tean mida tähendab kaotada noorelt isa, ma tean mis on kui sind koolis kiusatakse, ma tean kui keeruline on üksi toime tulla ja kui raske on kohati endasse uskuda. Ma tean mis on raskused, kui raske on toime tulla sõltuvustega ning mis on depressioon ja läbipõlemine. 


Ma tean seda kõike, kuid ma tean ka seda, et kõigega on võimalik tulla toime. Olen ise ennast kasvatanud läbi erinevate koolituste ja tehnikate aastaid. Olen jõudnud mitmete oluliste taipamisteni ja nüüd ma tunnen, et ma pean neid teiega jagama. Taipamine tuli ühel unetul ööl ja oli nii tugev, et ma lihtsalt pidin seda tegema hakkama ning ma hinges tean, et see on õige asi.

Mulle on looduse poolt antud keskmisest rohkem energiat ja temperamenti, mis lubavad mul oma lugu ilma hirmuta maailma ette laotada ja mitte seal juures karta, et mida teised ütlevad. Ma arvan, et ma olen innustav ja suudan sinus need protsessid tööle panna, mis aitavad sul luua omale suurepärane 2018.aasta. Muidugi mulle endale ka :).

Seega tule vaata minu videot, et miks ma seda teen ja kuidas teen FB lehelt ja kui tahad ka tulla osalema, siis registreerimislingi leiad siit: kliki siia.


Tule loome endale koos parima maailma ja suurepärase aasta.https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=162795327546826&id=161523317674027

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?