Online grupicoaching

Kuna mul on nüüd aega priilt käes, siis regasin ennast täna online grupicoachingule, mis reaalis toimub Viljandis. Tegemist on siis Access consciousnessi vahenditega, mis väidetavalt on selleks et luua maailma rohkem kergust, rõõmu, hiilgust, tervenemist, lahkust, hoolivust jne jne.

Alguses tundus see asi ikka päris imelik. Esimese asjana õpetati võlumist.  See on imelihtne tegevus, korjad kätega energia kokku ja tsahh lööd laiali ning ongi olemas. 

Trikk on selles, et sa pead oskama vastu võtta. Ma saan aru nii, et sa küsid ja oled ise ka kindel, et nii peabki olema. Näiteks kui ma tahan endale uut autot aga siis ise tean, et ma ei jaksa seda endale nagunii osta ja tegelikult ma seda ju ei saa, siis see on juba piirang ja sa ise ei ole nõus seda vastu võtma, mida sa just ise tahtsid. 

Mina saan aru, et esimese asjana peab oskama küsida ja mitte ainult universumilt vaid ka teistelt inimestelt.  Me oleme arvamusel, et me peame koguaeg andma, aitama aga me ei oska vastu võtta. Näiteks oled teiste vastu hullult tore, alati oled abivalmis jne, kuid sa ei võta ise lahkust vastu...noh nii, et mis nüüd mina, mul pole ju üldse kõige raskem. Kui järele mõelda, siis siin jutus on iva sees. Mul on küll halb komme kohe appi tormata, kohe siis kui mulle tundub, et kuskil on abi vaja. Miks? Äkki teine tegelikult ei tahagi abi. Sest ma tundun endale vale, kui ma logelen niisama ja olen nii, et mul on hea. Aga kui ma nüüd kustutan ära selle, et see on vale? Kustutatud.

Ei ütlemine on vale? Aaaaaaa nüüd ma hakkan natuke taipama. Selle kustutan ka kohe ära. Ei öelda on täitsa normaalne :).

Kuidas leida omale unelmate töö..esimene küsimus on, et mis asi sul tuleb nii superhästi välja, et sa ei peagi suurt pingutama vaid sa lihtsalt oled selles hea ja see on sinu jaoks lõbus ning lahe? Kui sa leiad üles selle üles, siis hakkad sealt edasi küsima. Näiteks palun mulle selline väljund, mida kõik inimesed tahavad ja mille eest kõik tahavad raha maksta ja sinul on seda tehes megalahe olla? Ma räägin tegelikult peaaegu sama juttu oma ettevõtluse tundides :).

Raha, raha, raha. Tahan rohkem raha...probleem pole kunagi rahas, vaid sinus, sinu valmisolekus muutuseks. Ja kui me valime muutuse ja luua oma ellu suurepärasemat, siis kogu maailm saab muutuda suurepärasemaks ja meie saame niipalju raha kui meil vaja on. 

Skeptik minu sees ütleb, et see coach on selle leidnud ehk ta teeb seda mis talle meeldib ja inimesed viivad talle selle eest raha :). Iseasi kas see on nüüd suur mull või hoopis teema, et lollidelt tulebki raha ära võtta? 

Igaljuhul proovi öelda kolm või rohkem kordi: kas ma saan raha kohe palun? Kas ma saan raha kohe palun? Kas ma saan raha kohe palun?  Ja palun saadki :) Proovisin seda harjutust teha ja siis järsku mõtlesin, et noh aga mul tegelikult pole ju hetkel üldse raha vaja. Ma arvan, et nüüd mulle küll mingit rahalaeva ei tule aga jätan selle meelde puhuks kui taskus tuul viliseb :).

Raha kohta on meil erinevaid vaatepunkte, mis ei luba meil raha vastu võttu: näiteks raha saab raske tööga, mul ei ole niipalju haridust, et ma saaks rohkem raha. Raha tuleb ainult anda, mitte vastu võtta.  
Miks peab raha tulema ainult raske tööga? Miks ei võiks tulla raha selle eest, et sa oled olemas? Täitsa hea küsimus eks. Ei mingit jah, aga...... Ainult jah.

Üks Accessi töövahendeid on Kustutuslause. Right and Wrong, Good and Bad,POD and POC, All 9, Shorts, Boys and Beyonds (eesti k. Õige ja Vale, Hea jaHalb, POD = hävitushetk, POC = loomishetk, kõik üheksa, lühendid, poisikesed ja veel). Mida see tähendab? Mul pole õrna aimu ka aga igaljuhul see koolitaja koguaeg kustutab sellega kõik asjad ära🙄. Lihtne eks😉.

Keegi kasutab neid tehnikaid? On tulnud suured muutused ja vikerkaar?

Kuidas saab veel paremaks minna? Mis on veel võimalik?


Kommentaarid

  1. Noh, tõele au andes proovisin mina ühe sinu eelmise "võlumisõpetuse" järgi üht nunnut autot endale võluda (ei maksnudki teine suurt miskit), aga ... siiani olen jalamees. :D
    Ei oska mina neist kasu lõigata...

    VastaKustuta
  2. Siis järelikut polnud see õige ja tuleb veel nunnum auto. Kindlalt😉

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?