2017 õnnestumised ja ämbrid

2017 läks nii kiiresti, et kui tagasi vaadata siis suurt ei jõudnudki toimuda. Lühikokkuvõte on selline, et esimene pool aastat läks mängides ja lauldes ning teine poolaasta enam niipalju mängu ega laulu ei olnud.

Kuid mis siis hästi läks?
1. Ma arvan, et ma tean mida ma edasi pean tegema ja mis suunas liikuma. Vahel tulevad ise taipamised aga vahel hea sõber aitab.

2. Bulgaaria reis oli väga vägev ja uue aasta reisiplaanid said ka kenasti sama seltskonnaga kokku lepitud. Poola suvetrpp lastega oli ka mõnna raamist välja minek🙃. See Stella poiss on ikka liiga äge tyyp🎃. Loodan, et ta keskööl kõrvitsaks ei muutu😏.

3. 120 päevane kaaluprojekt oli edukas ja õnnestus igati.
4. Osalesin kolmel jooksuvõistlusel ja ühel kepikõnni poolmaratonil.
5. Alustasin aasta alguses blogimist ja siiani see mulle väga meeldib. Igasugu lahedate inimestega olen blogi kaudu tuttavaks saanud.
6. Hakkasin lõpuks jälle trenniklubis käima.
7. Naiskodukaitses sai rohkem tegutsetud kui eelmisel aastal, olen nyyd ringkonna juhatuses ja puha. Jälle liiga epu..ai now🙃.
8. Ise eriti uhke olem naiskodukaitse 90 juubeliaktuse jutujuht olemise eest. Tunnistan ausalt, ega ma ei uskunud, hakkama saan aga sain. Tubli🤗.

8. Läbisin mitmeid vaimselt arendavaid kursusi. Näiteks Barsid. 

Suurimad ämbrid. Neid on raske leida, kuna mul on selline selektiivne mälu, et mulle ei jää negatiivsed sündmused meelde. 
1. Tegevusjuhendaja õpingute alustamine. Mul lihtsalt oli lihtsalt seal tsipake igav. Kuigi jah praktilised tunnid olid viis pluss.
2. Kutsekoolis õpetamise ära jätmine, et ei jõua aga hiljem sain aru kui palju jõudu  ja positiivsust ma sealt sain. Sageli ma lihtsalt lendasin sealt tulles ja muu maailm tundus ka kohe ilusam.
3. Katus pani aasta lõpupoole mitu korda minekut. Ma teadsin juba enne, et kõik ei ole oki aga ma lihtsalt ei tahtnud sellega tegeleda. Asi lõppes üsna halvasti ja tõenäolist läheb veel aega enne kui kõik päris korda saab. Aga saab. Selles olen ma raudpolt kindel. Kahju on, et see lõpp soliidsem polnud, et aitähh ja lilled vms. Mul oli aega kiirelt asjad kokku panna. Samas kiirelt saba maha on parem ka ja eks ma ikka ise endale sellise lahkumise korraldasin. Kes tegi? Ise tegi. Aga eks ma hiljem räägin täpsemalt.

Aga rohkem ämbreid meelde ei tule.
Ahjaaaaa. Jaanipäev oli ma ei teagi kumb. Tehnika vedas alt, samas rekordarv sõpru oli. No ma ei teagi kas see oli nyyd ämber või aasta tegu aga noh karaoke ebaõnnestus. Aga eks osalejad teavad kas oli meie vääriline pidu või mitte🤗


Eks järgmine aasta näeb palju veel tuleb😁.

Finito. Rohkem meelde ei tule. Täienda!

Kommentaarid

  1. Kus kohas te Bulgaarias täpsemalt käisitegi ja millal? Plaanime ise ka minna ja nüüd üritan reisi jaoks võimalikke ideid korjata, et kuhu ja millal minna. See postitus https://www.thecrazytourist.com/15-best-things-varna-bulgaria/ tõmbab Varna poole ja leidsime sinna juba sobivaid hotelle ka https://www.novatours.ee/puhkusereisid/Bulgaaria/Varna aga nüüd olen lugenud ka osade eestlaste arvamusi, et Varna on natuke mõtetu, kuhu nädalaks või pisut pikemaks minna.

    VastaKustuta
  2. Me olime kukdsed liivad. Varna lähedal. Seal limnas pole tõeati suurt teha aga selle eest hotellipiirkond on tegevusi täis. Lisaks saab tänavalt imeodavalt tuure osta.

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?