Mida inimesed teevad laupäeval

Laupäev. Mida inimesed tavaliselt laupäeval teevad? Mina olen siiani kas maganud, murukasvamisperioodil maal muru niitnud, olnud mõnel naiskodukaitse üritusel või siis teinud seda tööd millega pole nädala sees hakkama saanud. Seda viimast kõige rohkem.

Nüüd on laupäeva hommik ja ühtegi tavapärastest tegevustest teha pole täna vaja. Mida ma siis nyyd teen ometi?

Päris naljakas tunne on. Muudkui lebad niisama ja kiiret pole kuskile. 

See on nüüd üle pika aja selline laupäev kus mul pole ühtegi plaani. Kalender on tühi ja telefoni meeldetuletus ei piuksu, et sa pead vot selle aja pärast kuskil x kohas olema. Muidugi on mul siit edasi väga paljud nädalavahetused tühjad, nii et harjun sellega parem kohe ära.

Äkki peaks lugema hakkama? Mul on viimased raamatud 7 korda pikendatud aga lahti pole olnud mahti neid veel teha.

Või peaks hoopis wolfist hommikusöögi tellima? Vôi peaks nii tubli olema, et selle ise tegema? 

Logelemise elu on uskumatult lahe. Lebad ma mõtiskled täiesti ebaoluliste asjade üle ja lihtsalt oled.

Mida Sina täna teed?


Kommentaarid

 1. Öösel 2 paiku tulin sõbra juurest, koroonat mängimast ja maailma parandamast. Hetkel tulin juba linnast (loe Pärnust), vajaliku autotarvikut toomast ning tunni aja pärast hakkame teise linna ( loe Tallinna) poole sõitma. Tagasi homse kuupäeva sees.

  VastaKustuta
 2. Viisin lapse kontserdiproovi. Käisin ostsin teisele lapsele sünnipäevakingi. RAAMAT! Olin üldse tunni raamatu-POES - ma võiks seal ka kogu laupäeva veeta - ja saabusin kotitäie teostega. Käisin toidupoes. Siis läksin raamatu-KOKKU ja tõin sealt teise paki raamatuid.

  Kohe läheme perega kirikusse kontserdile (sellelesaale, kus oma laps laulab), siis sünnipäevale. Homne päev kulub sõbra metsast kuuse hankimisele + sõbrale endale.

  Kui aega üle jääb, võtan mõnest pakist raamatu ja loen.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tundub väga mõnus nädalavahetus olevat😉

   Kustuta
 3. Lõpetasin töönädala pikapäevarühma õpetajana reedel pool kolm. Siis kiirelt 8 aastane lapselaps minu juurde nädala lõpuks mõnulema. Õhtul tegime kahekesi sauna, rääkisime elust ja küllaltki vara tuttu. Tänasel hommikupoolel väike koristus, natike pesu pesta, natike raamatu lugemist (Kiplingi Muinasjutud), natike süüa, natike arvutit :) Nüüd ootame teise pere lapselapsi. (3). Koos minnakse kinno Star Wars 3 ja kõige väiksem, neljane jääb minuga koju. Siis toovad pojad poest midagi nende meelest head (ilmselt pitsa ja jäätis), lapsed saavad mängida-kakelda, seltsis segasem. Meie saame teed juua ja veidi juttu rääkida. Pere 2 sõidab ilmselt õhtuks koju, 8-ne jääb veel pühapäevaks siia. Õhtul loodan jõuda kammerkoor Solare kontserdile Rakvere kirikusse. Siis peaks esmaspäevaseks tööpäevaks enam-vähem laetud olema.

  VastaKustuta
 4. Koristad ja tassin puid ja kytan ahjud ja teen syya. Käisin Tartus et Emilyke sukapykse saada teatrisse minekuks ja òhtul pean veel piparkooke kypsetama... aga hea meelega logeleks terve päeva voodis ja mòtleks milline luksus see kyll on. 😀

  VastaKustuta
 5. Ja eile õhtupoolik:
  Pärast sünnipäeva (mis juhtus minu jaoks uues ja üliägedas, ehkki ajuvaba nimega kohas "spot of Tallinn") olime veidi asjalikud - käisime prillipoes emme prille parandamas, panin pesu pessu ja sahmisin veidi. Siis käisin ujumas. Ja õhtu lõpetuseks küpsetas naine homseks suure plaadipiruka ja üks poiss tegi mustikamuffineid.

  Aktiivsuse halb pool: veetsin eile täpselt kaks tundi autoroolis. Mu auto mõõdab sõiduaega, seepärast tean.

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?