100 elujõudu andvat tegevust

Osalen maagilise reiki kursusel. Väga tore kursus on, e-pôhine. Igal nädalal saan videoloengu ja materjalid. Kursuse lõpus on ka ûks kokkusaamine.

Ma olen saanud sealt palju mõtlemisainet ja tunnen, kuidas ma ise tahan olla parem inimene.

Väga positiivne eks?


Hädas olen aga siiani oma teise kodutööga. Nimelt tuleb kirja panna 100 elujõudud andvat tegevust.100! Loed õieti - SADA🤤.


Ma ei usu, et on kümme asjagi mida mulle teha meeldib. Igaljuhul olen juba kolm nädalat selle nimekirjaga pusinud. Olen saanud kirja natuke üle 60ne tegevuse. Miks seda teha?


Sellisest elujõu spikrist on vahel väga palju abi kui jõudu napib. Sellistel madalseisu hetkedel ei kipu need tegevused väga meenuma. Samuti on tore igal nädalal valida sellest nimekirjast mõned tegevused, kas järjest või huupi valides. Kindlasti oeld juba märganud, et aeg iseendale on oma elujõu karika täitmisel üks oluline võti.  


Mina olin kõik ära unustanud. Ma tõesti lasin nagu orav rattas ja mulle ei meeldinud lõpuks enam mitte ûkski asi. Nüüd kui seda nimekirja teen, siis hakkavad vaikselt meenuma tegevused, mida mulle varem teha meeldis. Vaikselt olen juba ka tegutsema hakanud. Siiski on mul vaja leida veel nii 35 elujõu tegevust. Jumal ise teab, kust ma need saan.

Nüüd palun Sinu abi. Kui sa mäletad, et ma olen kuskil suu kõrvuni peas midagi teinud, siis anna mulle teada. Mina äkki ise ei mäleta aga see võib olla väga oluline puuduv lüli minu nimekirjas🤗.
Tànud juba ette!

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?