Elu on lill

Kuidas läheb? No mis ma oskan kosta. Väga hästi läheb. Ma tunnen, et kõik on tasakaalus ja negatiivsus hakkab tasapisi udusse kaduma. 

Mida sa päevad läbi teed? Tegelikult on palju tegemist. Muidugi ma magan hommikuti pikalt. Ikka nii 11ni. Siis käin trennis, ajan naiskodukaitse asja, osalen maagilise reiki kursusel jne. Aega üle küll ei ole.

Järgmisel nädalal võtame "puhkuse" ja lähme Saaremaale. Nädal Grand Roses. Eile ma muidugi avastasin, et neil on basseiniala remondis aga bookingus selle kohta infot polnud, mina kodukalt ei kontrollinud  ja nyyd ei saa enam bronni tyhistada tasuta. Alguses hakkas kohe pahane olek üles tulema, et nagu mismõttes? Miks nad teadet ei saatnud, et sorri aga jaapani vanni te kyll ei saa! aga siis  no missiis? Saaremaa on täis spasid, kus ma saan päeval ujumas käia. Mis seal siis ikka. Pole siis pole.

Loodetavasti oskavad nad selle kuidagi muudmoodi kompentseerida🙄.

Mida ma edasi teen? Kulgen😉. 

Ma ei tea veel, tean ainult seda, et tööle ma niipea ei lähe. Nii, et tööd pole mulle mõtet pakkuda 😏Veel mitte. Selle suve plaanin kindlasti mõnusalt maal olla. Eelmine suvi olin koguaeg tööl sh päevi puhkuse ajast, nii et metsas olemise aeg jäi väga napiks. Nyyd teen selle tagasi. Topelt. Loodetavasti.

Täna lähen koolituma, et kuidas teisi koolitada. Tuleb jälle üks põnev päev🤗.

Kuidas saab veel paremaks minna?🤗

Kuidas Sina elad?

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?