Mida sa minust ei tea

Vaatasin, et mitmed blogijad panevad kirja asju, mida lugejad neist veel ei tea. No ma panen siis ka🤗.

  1. Mulle ei maitse piparkoogid. No on kohe vastikud. Isegi lõhn ei meeldi.
  2. Ma ei oska uisutada. Olen proovinud nii uiskudega, kui ka rullitada aga ei õnnestu. Pole minu ala.
  3. Ma ei oska korralikult suusatada. Vaikeselt ikka liigin aga teo tempol. Kui ma maratonile läheksin, siis lõpetaksin  aprillis😏.
  4. Ma ei oska normaalse inimese kombel napsutada. Noh et klaas punast veini. Mul läheb siis kohe pudel. Seetõttu ma niisama klaasi veini ei teegi. Joon parem vett 😉.
  5. Mulle ei meeldi hommikul vara ärgata. Normaalne aeg ärkamiseks on nii 10. Aktiivseks muutun mina alles lõunast.
  6. Ma tunnen paljusid asju ette. Lihtsalt tuleb teadmine. Inimesi loen ka sageli nagu raamatut. Ma kuidagi lihtsalt tean, kes ja milline keegi on. Vahel täitsa tülikas omadus. Eksinud pole siiani veel kunagi. Hiljuti korra hakkasin kahtlema aga siiski oli mul õigus - see inimene oli täpselt nii ebameeldiv, kui sellel päeval millal ma teda esimest korda nägin.
  7. Mulle ei meeldi kõrgus. Pildi olen lossi kaitsevallil ja minu jaoks oli see julgustükk😁. Vaatetornid on ka alati minule julguseprooviks.
  8. Suurem osa ajast on mul sügavalt ükskõik mida teised minust arvavad. Mõni üksik kord on olnud, et ohooo kas tõesti? Kuid nukraks mind negatiivne arvamus ei tee ja kättemaksu ei planeeri😁.
  9. Ma õppisin autoga sõitma alles 35 aastaselt. ARKis sõidueksamit tegin 5 korda😶.
  10. Mul on kõige halvem keelte anne üldse.  Võin lõputult õppida aga ikka ei tule välja. See kuidas ma vene keelt räägin on komöödia kuubis 😁. 

Rohkem ei tule meelde. Kindlasti on neid veel aga noh ei tule rohkem.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?