6.nädal. Mitte midagi ei ole muutunud.

Nädal läks jälle kiirelt mööda. Sõin korralikult ja patustasin yhe korra ehk siis laupäeval peale tõukekelgumaratoni sõime pizzat. Kaaluma ma ennast ei hakanud, sest kohe oli näha, et see pizza moondus kohe pekiks ja kolmeks kiloks. Vähemalt. Arumaaeisaaa kuidas saab nii olla, et no üldse patustada ei tohi😣😣😣.
Ühesõnaga täielik needus. Sõin tõesti mega mõistlikult, jõin palju vett ja ei tarbinud grammigi alkoholi. Suhkrut tarbisin kaks korda - tõukekelgumaratonil pakuti magusat teed ja pühapäeva õhtul sõin pisikese britta koogi. Kõik.

Kuidas ma kadestan inimesi, kes ei pea päevad läbi rassima, söövad mida tahavad ja joovad niipalju kokteile kui ise tahavad või sisse mahub. Lihtsalt niisama, ilma, et peaks koguaeg ennast ja toitu kaaluma ja kaloreid lugema. Muuseas lugesin eelmise nädala kalorid ka kokku - 10 010 söödud kalorit. Kulutatud 17 986.

Hakkan vist ettevalmistusi tegema LCHF toitumiseks. Ju on mulle ette nähtud täielikult süsivesikutevaba elu. Kuigi ma nisutooted söön tõsiselt vähe ehk siis 2 viilu leiba või sepikult ja nii 3 korda nädalas kartulit. Aga seda on liiga palju!

Vaata nädala aktiivsusmonitori pilti ja saad aru, et logelemises mind küll süüdistada ei saa!

Trennid:
E - 45 min ujumine
K - 60 min jõutreening
R - 60 min jõutreening
L - 80 min tõukekelgutamine
P - 45 min vesiaeroobika.

Selline nädal siis. Täiesti muutusteta. Ühesõnaga tee või ära tee, ikka oled paks edasi. Nutma ajab see lugu, muud ma ei oska öelda. Täiesti sõnatu.
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?