Tõukekelgu maraton

Neljapäeva hommikul käisin ennast ilusaks tegemas. Vot ja seal kuulsin raadiost, et laupäeval on Otepääl tõukekelgu maraton. Mitte distantsi mõttes, sest sõita tuli 10 km, mitte 42. Olin kùll peale eelmise laupäeva saunamaratoni planeerinud logelemise nädalavahetust aga see tundus nii äge värk, et ikka pidin ennast kirja panema. Toomase loomulikult ka.

Laupäeva hommikul olime stardis ja sajaga valmis uueks kogemuseks. Ma natuke ebaõnnestusin, sest regullisin oma lenksu aga ju ei pannud korralikult kinni, nii et kohe tõmbas lenksu viltu ja oligi start rikutud. Õnneks korraldajad tegid imekiirelt kõik korda ja sain rajale.

Nagu ikka oli Toomasel kohe hasart sees ja koos kelgutamisest ei tulnud midagi välja,  kui start anti oli ta kadunud. Isegi mitte taldu polnud näha😁.

Mina arvasin, et tõuksida on imelihtne. Väike tõuge ja liugled tuulekiirusel edasi. Tühjagi. Nahk oli seljas märg ja pulss üsna kõrge. Pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna. Alguses olin ettevaatlik, kuna esimene kord ja tuli natuke harjuda olukorraga aga kui nipid selged, siis anna ainult minna.


Jooksmine on minu meelest lihtsam. Või vähemalt mulle tundus nii.
Samas tõuksimine mulle meeldis. Selline mõnus sport.

Olin üsna aeglane ja lõpetasin vist eelviimasena aga keegi peab ju viimane ka olema eks😁. Viimasel kilomeetril kuulsin, et Toomas sai oma vanuseklassis 3.koha ja siis oli nii hea meel, et kelk hakkas kohe libedamalt libisema.
Osavõtumedali sain ikka ja see on ka väga ilus ning nüüd on medalite hooaeg sellel aastal siis alustatud.

Meie medalid siis😁.

Ilusad eks.
Mulle meeldis. Tõuksimine on äge värk. Vastlapäeval saab näiteks Elvas tõuksida, mine proovi ise järele😉. Muuseas laste kelgud olid ka täitsa olemas, nii et saab rallida kogu perega🤗.
https://www.facebook.com/events/181451582616587/?ti=as


Enesetunne on natsa kehva nyyd, nädala alguses oli alles haiglane ja kurk hakkas kohe uuesti kipitama aga peab ütlema, et see oli seda väärt! Värisen nyyd natuke kamina ees ja joon sooja jooki ning saan sooja uuesti sisse 🤒.

Aga teie minge tõuksima, hea tuju ja vägev kogemus garanteeritud🤗.Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?