10.nädal. Käisin trummimas ja hakkasin juuksuriks.

Trennis käisin neli korda. Hakkab tahtmine teha tagasi tulema. Good.  Jõusaal ja ujumine.

Alustasime uus kaalugrupiga, kus koos tublide kaalulangetajatega proovime jaanipäevaks hunniku kilosid ära põletada. Kaalusin ka ennast üle pika aja ja kaaluks 90.5 kg. Pole hullu. Vahepeal kui nädala lebasin ja pizzat sõin, kaalusin kûll vist 87 aga nagu trenni läksin ja normaalset toitu sõin tõusis kaal kohe😁. Nii lihtsalt on. Ma isegi ei proovi sellest enam aru saada.

Laupäeva õhtul käisin väestavate trummihelide üritusel. Juhtus nii, et olin seal ainuke inimene. Ära ei jäänud ja sain privaatse šamaanitrummi ja parmupilli rännaku. See oli elu sürr värk. Alguses rääkisime, et miks ma seal olen ja mida teada tahan. Siis viskasin ennast pikali ja tõmbasin juhte seinast, trumm hakkas lööma ja parmupill pinisema. Alguses hakkas mul igalt poolt valutama. Esmalt abaluud, niimoodi et nagu trumm lõi, siis iga löögiga oli selline tunne nagu mind löödaks põranda külge, edasi valutas jalg ja lõpuks läks kurk nii kinni, et mõtlesin hingamise üldse lõpetada. Mingil hetkel läks kõik halb üle ja tundsin kuidas energia hakkas minus liikuma, miski oleks nagu mul kõik kortsud ära silunud ja ma tundsin ennast kuidagi nooremana. Ûhesõnaga kõik see mis toimus oli liiga imelik ja ma ei oska seda kirjeldada. Koju läksin nii, et pool teed keksisin nagu idikas ja nii tore oli olla. Ma ei tea mis see oli aga hea asi oli🤗. Kui veel võimalus tuleb, siis tahan seda korrata.

Pühapäeval värvisin juukseid ja juukseotsad olid kuivad nagu paber. Võtsin siis juukselõikusmasina, et lasen otsad maha. Sealt tekkis mõte, et sellega saab ju mugavalt juukseid hõredamaks ka lõigata? Tavaliselt ma käin ikka juuksuris aga nüüd siis juhtus nii, et hakkasin ise juuksuriks. Päris suure paruka sain peast maha ja välja näeb täitsa samamoodi nagu oleks proff lõiganud😋. Ma vaatasin ükspäev Hiina juuksurikooli saadet, ju õppisin sealt midagi😁. Iroonia!

Reedel olid mul veel niipikad juuksed.

Kahjuks ma ei märganud enne tagant pilti teha, kuid peale värvimist ja lõikamist on tulemus selline.

Igaljuhul otsad on mõnusamad ja juuksed kerged. Sellise asja tegin siis🙄.

Aga mis muud kui imelist uut nädalat. Olge moodsad😉.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?