12. nädal ja Tai tänavatoit

Nädal on jälle läbi saanud. Liiga kiiresti. Nagu ikka.

Kuna mul on auto lapse käes, siis olen hakanud jälle jala käima. Nii viis kuni seitse kilomeetrit päevas on täitsa tavaline. Poes käin jala ja trennis. Sellist imet pole juba kaua juhtunud. Auto teeb ikka laisaks.

Pean ennast korrale kutsuma ja rohkem jala käima. Kaalule mõjub see imehästi. Annaks jumal mulle meelekindlust autoga mitte lühikesi sõite teha.

Reedel tulime taimaale ja siin olen otsustanud toituda tänaval. Esimene päev mulle kongreetselt tundus, et igal pool haiseb ja ma ei kujuta ette kuidas ma siin söön. Esimese kanatykki ostsin ikka väga kahtlevalt. Aga see oli hea, kohe väga hea!
Samamoodi on imehead puuviljad. See on kyll kahtlane, et kuidas mingi mees oma rolleri taga mangot hakkib ja siis selle lihtsalt letile tõstab, kuid siiani olen elus.

On olemas ka sellised toidurollerid, kus tyyp kihutab kohale ja avatud potid on kenasti reas. Sealt ma pole julgenud midagi osta, sest nägin kuidas see tyyp tõstis käega riisi kliendi kaussi. See tundus kuidagi eriti õõvastav ja selle jaoks ma veel valmis ei ole. Hetkel söön kana igas variandis.  Korra proovisin grillitud hiigelkrevette ka. 

Mis on minu jaoks üllatus oli hommikusöögile keedusink. Hautataksegi vee sees. Ma olen ikka harjunud sinki praadima või siis niisama leivale panema, kuid iialgi mitte keetma. Äkki sellepärast ongi osad keedusink, sest seda peaks keetma? 😁

Leiba ja saia ei ole. Kindlasti kuskil on aga mulle pole pakutud. Väga hea. Lootusetud saiasõltlasena olen sellise korraldusega väga rahul.

Ongi õhtusöögi aeg, lähen toon kana ja ananassi ning joon kookosevett peale😎.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?