Kui ma sulle ei meeldi, siis tõmba lesta

Ma vaatan vahel ühe koolitaja videosid. Tavaliselt ta räägib kuidas elada oma elu lihtsamalt ja muid selliseid toredaid asju. Viimasel ajal aga olen kaks korda juhtunud kuulama kui ta räägib sellest, et kui kui sa kellegile ei meeldi, siis ära suhtle temaga. Vali. Vali hoolega.  Eks inimesi enda ümber peab ikka valima, igasugu saapa peale ei ole mõtet oma aega ja energiat kulutada.

Üks teine naine, kelle live ma ka vahel vaatan, räägib viimasel ajal sama asja.

Kas on võimalik elada nii, et kõik kes mulle ei meeldi elimineerin ära ja lihtsalt sinu oma viga kui ma sulle ei meeldi. Sinu probleem. Lihtsalt vahel peab mingi inimesega suutma asjad lõpuni ajada, missiis et tema sulle ei meeldi ja sina tõenäoliselt talle ka mitte. Saab hakkama ju? Mina küll saan.

Ma ei tea aga mulle tundub, et see on suisa ohtlik kui sulle taotakse pähe, et saada kõik pikalt kellele sa ei meeldi. 

Päris kindel on see, et suurem osal inimestest on sinust nagunii täitsa ükskõik. Tee mis vigureid tahad, neil on ikka suva. Kuskilt on mulle meelde jäänud selline valem : 60% inimestel on sinust täiesti ükskôik, käi või kõrvadega ja neela tuld - neil on ikka suva. Kuskil 20%le sa lihtsalt ei meeldi, mingit põhjust tavaliselt ei ole. Ei meeldi ja kôik! 16% meeldid sa kohe ja isegi kui nõme oled vahel, ikka meeldid 😉. Üle jääb 4% kes on sinu suurimad fännid ja bestikad. Kas on siis mõtet vaevata oma pead selle üle, et mida teised sinust arvavad? Ei ole! 😁😁
 Kas on võimalik kõik need 80% üle jala saata? Minu meelest mitte.

Ma ise muidugi ei ole üldse eriti seltskonda ihalev inimene. Saaksin niisama täitsa hästi hakkama.  Suurem asi sõbrannataja ma ka ei ole. Muidugi ma ei tea, et äkki ei ole minu ümber sellepärast horde inimesi, et ma ei meeldigi kellegile. Pole kunagi sellele varem mõelnud🙄. Kuid jah kõik on võimalik. Ise usun küll, et olen nunnu ja tore nagu kaisukaru aga noh keegi peale minu seda kinnitanud ei ole😁.

Kuid mida arvad, saab siis kõik kuu peale saata kellele sa ei meeldi?

Kommentaarid

 1. Ma võiksin sulle sellest pikalt rääkida, aga kommentaarium on liiga avalik koht. Pmst ma olen nendega nõus.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Vot kui kuskil trehvame siis kuulaks huviga🤔

   Kustuta
  2. Ma ei usu, et me trehvame, sest sa ju enam Nooruses ei ole ja muul ajal olen ma pealinnas või kuskil kolmandas kohas. Aga kui soovid, siis anna märku, otsin sind ise üles.

   Kustuta
 2. Ei midagi poliitilist, vaatasin just ja naersin omacundimees Aapo pildigaleriid ning see Artur Tuur Kuus' taies sobib nii hästi temaatiliseks kommentaariks (Savisaar ühendab end päikesesüsteemist lahti) : http://pugatchova.blogspot.com.ee/2015/11/savisaar-uhendab-end-paikesesusteemist.html

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?