Ma olen nii igav, et keegi ei räägi mind isegi taga

See nädal on nii igav. Muhvigi pole teha. Plaanid olid mul ilusad aga ma reaalselt ma lihtsalt ei taha välja minna. Lisaks on selline haige tunne ka, kurk valutab ja uimane on olla. Külm on ka. Kuigi seda on vist juba kõik aru saanud, et mul on koguaeg külm. Ahiküte on muidu nii mõnus aga kui väljas on pakane, siis on ikka kuradi külm. Või siis olen mina selline neetud külmavares. Või siis ei ole see laupäeval saadud külm siiani välja läinud kontidest.

Hommikul lugesin ühest blogist perekoolis koostatud blogija välimäärajat. Lühikokkuvõttes on blogija keskharidusega, kõurikuna saadud lastekarjaga, autojuhilubadeta eneseimetleja kes on ilge tuust. Siit kohe järeldasin, et mind ei viitsita isegi taha tõmmata😎. Lisaks oli veel see ka, et blogija ei käi tööl.  Nojah. Ma loen neid blogisid, kus hommikul kuus juba tehakse sporti ja siis minnakse veel tööle ka. Ise ma muidugi nii virk ei ole.

Seda ma poleks nüüd ise ka uskunud, et kirjutan aga tööd tahaks teha. Ma kujutasin täitsa siiralt ette kuidas ma nagu mauk aasta otsa vedelen ja niisama olen, kuid nüüd saab varsti kaks kuud tööta oldud ja tahaks juba midagi teha. Tore on küll hommikul kaua magada aga kuidagi näpud tahavad mingit tegevust. Õudne vinguja eks. Nii ei sobi ja naa ei sobi. Ise ka ei tea mis sobib. Tuleks kevad, saaks maadki kaevata🙂. Või muru niita.

Selline igav ving siis😶.

Ps. Istun politseis passisabas ja siis lastakse järjekindlalt telekast infot, et kui tüdruk ytleb sulle ei, siis ära hakka jaurama! Vot nii. Õnneks pole sõnagi selle kohta, et siis peaks kuidagi reageerima kui poiss ei ütleb😉. Üldse on siin nii kurb programm, et hakkab tunduma, et naised saavad muudkui peksa. Aga mis siis kui mees saab peksa? Normaalne vist.


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?