Ära vihastu vaid imesta

Ma olen viimasel ajal omandanud uskumatult hea oskuse. Ma ei vihastu vaid imestan. Igalühel on oma huvitav vaatenurk ja minu asi pole oma tõde peale suruda. Varem uskusin siiralt, et targem ei anna järele, sest siis saavad lollid pukki. Mis napakas mõte eks 😁. Aga ma ei saa selle mõtte eest ka kogu süüd endale võtta, sest see mõte õpetati mulle.

Eile jälle imestasin. Inimesed on vahel nii kurjad. Lihtsalt nagu igas asja peale on midagi negatiivset öelda. Kõik on paha ja nõme ning raudselt selleks korraldatud, et sulle käru keerata. Peab ikka päris suur ego olema, et uskuda et keegi viitsib just sinu pärast mingeid skeeme punuma hakata. Ei usu!

Kindel on aga see, et mida kiirgad, seda ka vastu saad. Olen kibestunud ja kole inimene, täpselt samamoodi on kõik teised sinuga ka. Vaatad enda ümber roosade prillidega ja naeratusega ringi - kõik ongi hea ja inimesed toredad nunnukuubikud. Ise valid. Kui sul läheb sitasti, siis vaata lihtsalt peeglisse.

Hale on panna vastutust teistele. Mina olen igas olukorras kannataja ja mulle on liiga tehtud. Ma ise ei olen hullult hea aga need teised kõik on kaabakad ja mölakad. Ma kannantan nende tõttu.  Ma annan teile võimaluse muutuda ja teha nii nagu mina tahan!!!

See on täielik manipulatsioon. Inimene muidugi siiralt usub, et ta ongi kannataja ja leiaks ainult tänulike kuulajaid, kes seda kurba lugu üha uuesti ja uuesti kuulaks. Kaasa tunneks. Pai teeks. Haletseks. 

Muidugi pole mõtet sellele haledale manipulaatorile öelda, et palun muutu ise. Ta ei taha. Kuidas ta ilma selle loota edasi elaks? Kui otse välja öelda, siis oled automaatselt seal tõbraste nimekirjas😁.

Mina olen nii ülbeks läinud, et valin ise inimesi enda ümber. Tigedad kibestunud vingupunnid ja haledad manipulaatorid praagin kohe välja. Mulle lihtsalt pole negatiivset energiat vaja. Nii lihtne ongi.

Ütle kes on su sõbrad ja ma ütlen, kes oled sina. Nii ongi.

Naerata ja imesta😉.


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?