Koostöö postitused ja tule teeme inimkatse

Pilt: bioneer.ee
Lugesin seda Marimelli koostöö postituste postitust. Ma arvan kûll, et seal pole muhvigi vahet, kas on kirjas koostöö või mitte. No öelge ausalt, kes teist on midagi endale reklaampostituse peale ostnud? Ehk mingit väikelastekraami ikka ostetakse. Ei tea. Tõenäoliselt mône idee keegi ikka saab.

Mina ise midagi ostnud ei ole. No siiski, kui see wolfi pakkumine oli, et koodiga saad esimese ostu soodsamalt. Selge rahavõit ja kuna ma nagunii vahel toitu tellin, siis miks mitte kasutada. Ühesõnaga selle Marimelli sooduskoodide nurgakese kiidan heaks. Hästi tehtud.

Muidu olen täielik saurus. Nõudepeauvahendit ostan alati fairyt ja spordiriideid nike omasid. Olen kyll vahel teinud muutuse, näiteks ostsin eelmisel aastal yhe adidase trikoo (olude sunnil, kuna unustasin enda oma koju) ja jooksutossud aga see on pigem erand. Tavaliselt lähen ikka nike riiuli juurde ja ostan sama nõudepesuvahendit. Telefonidega on sama lugu. Kunagi olid järjest kõik nokiad, nyyd on samsungid. No ei viitsi mina uue asjaga harjuda. Ükskõik mida keegi kirjutab, saurus käib ikka sissetallatud rada. 

Kuskile spasse või restosse ma pole läinud, et keegi käis ja kiitis. Pigem vaatan hinda ja seda, et mida lisaks pakutakse. Või noh siis lihtsalt juhtun kuskile. See on kõige tavalisem. 

Negatiivne jutt muidugi mõjutab küll. Ebapärlikarp ilma igasuguse koostööta kirjutas kunagi, et Laulasmaa on ta lemmik aga siis läks sinna ja sai toa, mis oli kole nagu vangikong. Missiis, et tegelikult oli vist ikka tore seal. Aga mina mäletan ainult seda, et Laulasmaa = koledad toad 😊. Ise olen vist seal kunagi käinud aga ma tõesti ei mäleta millised toad olid või mis seal üldse oli. Aga näe, seda koleda toa postitust mäletan.

Huviga ootasin seda Malluka mahlapaastu värki. Mahlapildid olid kutsuvad aga kuna mingit juttu sellest edasi ei tulnud, kui üks mainimine, et ta paastus, siis rohkem mul selle mahla vastu huvi ei ole. Võib - olla magasin ise kõik postitused maha aga noh inimene on juba selline, et ise ta küll midagi otsima ei hakka 😁. Toppige mind ninipidi mahlapudelisse eks. Mahlalehe klikkisin lahti, hind oli suht krõbe ja panin kinni tagasi.

Nyyd ikkagi googeldasin ja ise magasin paastujutu maha, oli kyll. Jube pikk postitus ja läbi ei lugenud aga suunatud link ytles, et praegu saab neid mahlasid ja linaseemneid poole hinnaga osta 😊.

Dr Simonsi dieedi kohta tean niipalju, et tunnen ise mitmeid inimesi, kes on sellega alla võtnud.  Meditsiiniharidusega inimesi, kes vaevalt midagi tervistkahjustavat ette võtaks. Pärast on muidugi tagasi palliks läinud aga noh eks nad on ise kohe jälle sööma hakanud. Muidugi kui syyagi 500kalorit päevas on kindel, et võtad alla. 

Sellist katset ootaks huviga: yks kaitsealune sööb niisama 500kalorit päevas ja teine kasutab lisaks neid graanuleid. Vaataks kas on siis mingi vahe või ei ole 😁. Tahab keegi katset teha? Ma võin vabalt yks osaleja olla, kuigi jah ma ei saa lubada, et 40.päeva vastu pean. Võimalik see muidugi on😊.

Kokkuvõtteks tahan öelda, et mina ei usu, et need reklaampostitused üldse töötavad. Muidugi ma vaatan ainult enda mätta otsast ja võimalik, et kellegil on olemas kõik asjad mis on koostöö postitustes reklaamitud aga mina yhtegi sellist inimest ei tea.

Kas sa oled midagi ostnud või kuskil käinud koostöö postituse peale?

Meelde tuli! Mulle ei meeldinud üldse joosta aga Maris ja maailm blogist muudkui lugesin, et nii tore on ning siis proovisin järgi ja hakkasin ka jooksma. Nyyd talve olen feilinud aga alustan uuesti. Tõesti on tore 😉. Aga noh see  pole koostöö postitus, kuigi võiks, sest läbi Marise ja Viigi blogide sattusin mitmetele jooksuvõistlustele. 


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?