Loll võid olla, kuid järjekindel pead olema

Ma olen nüüd jälle koolilaps. Elukestev õpe. Siiani on väga meeldinud. No massaaźi olen juba saanud ja miks siis ei peaks meeldima eks 😁.

Hea meel on enda üle, et ikkagi julguse kokku võtsin ja selle Tallinnasse kooli tulemise tüki ette võtsin. Kõik on võimlik, kui ikka ise väga tahad.

Elamise sain telliskivi loomelinnaku kõrvale, nii et elu samasugune nagu Tartus 😎. Kohe kodune on olla.

Grupikaaslased on lahedad ja nalja on siiamaani nabani saanud 😃. Nali on tähtis, kui nalja ei saa, siis mina ei mängi.

Aga eriti meeldib mulle see, et on korralikud ainekavad. Selgelt on lahti kirjutatud millal, kuidas ja miks midagi tegema peab. Superluks.

Teiseks pole keegi siiani yhtegi powerpoinit avanud ega pannud meid mingit ajaveetmise rühmatööd tegema. Teate küll neid - esmalt olge paaris ja arutage, siis olge neljakesi ja arutage ning siis kuuekesi ning arutage ikka sama asja. Lõpuks tehke esitlus. Ei meeldi mulle sellised asjad.

Anatoomia õppejõud ytles ära, et mingit ppt polegi mõtet oodata, õpik on olemas ja lugeda oskame. Õige!  Täna hoopis lõikasime seajalga lahti, et liigest ja kõõluseid vaadata, et mida sa enne ikka loed, kui üle vaadanud ja käega katsunud pole. 

Ma muidugi ei tea kui äge siis on, kui ladinakeelseid liigeseid tuupima hakkan aga sinna on veel tsipake aega 😁. Hetkel maadlen alles sellega, et mis kuradi moodi näiteks sõna fibrooskapsel vôi sünoviaalmembraan meelde jätta 🤔? Panen vist õpiku padja alla, äkki aitab.

Nädalavahetusel on ees inglise keelsed anatoomia tunnid, see saab paras pähkel olema, kuna vastav sõnavara mul ju puudub, kuid väljakutsed mulle meeldivad, nii et küll hakkama saan. Eks õpin siis ära kui ei oska. Loll võid ju olla, kuid järjekindel pead olema 😁.
Vot nii.
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?