Puhkus läbi ja peaks asjalikuks hakkama

Viimased kymmekond aastat on nii olnud, et mitte kordagi ei ole ma saanud ka nädalat niimoodi zenis olla, et kuklas ei pinise väike häirekell, et see mõnus nädal palmi all tähendab, et pärast on hullult tegemata asju. Muidugi ei ole ma ka ise oskanud ennast välja lülitada. Ego on ikka nii suur olnud, et ma olen kuidagi nii oluline. Õnneks on kohale jõudnud, et kõige tähtsam on, et endal hea oleks ja maailm ei kuku üldse kokku, kui mina parajasti laisklen. Parem hilja kui mitte kunagi. 

Nyyd olen kodus tagasi ja magan nagu karu. Uni tuleb iga paari tunni tagant. Suht uimasena käisin eile õhtul ikka trennis ka ära aga ega ma eriti trenniloom kyll ei olnud🤗. Pigem tukkusin rohkem trenasööri peal aga vähemalt sai käidud ja algus tehtud.

Nyyd edasi tuleb asjalikuks hakata ning kuidagi ennast kokku võtta. Pea on kyll täiesti tyhi ja mitte midagi kinni ei võta. Nagu tuulepea noh. Asi on juba seal maal, et täna lugesin kosmeetiku ukse taga buduaari 😁.

Kuidas uuesti aru kokku korjata ja tööle panna? Peab vist mingi ülesande endale vaatama, mis oleks keeruline ja nõuaks keskendumist ning tähelepanu. 

Või siis lükata seda asjalik olemist edasi ja ausa näoga pleesitada kuu lõpuni😎.

Ainuke kindel asi on see, et järgmine nädal plaanin kolmepäevast kevadpaastu pidada. Tõenäoliselt mahlapaastu. Olen seda ikka kevadeti teinud ja mõjub väga turgutavalt.

Või äkki teeks kasemahla paastu. Keegi teab, et kas kask juba mahla annab?

Lähen nyyd jälle magama ja vaatan mida täna unes näidatakse. Eile öösel näiteks kolisin Jaapanisse😁.

Head ööd ja värvilisi unenägusid!


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?